Tonguç Matematik Problematik Paragrafik Gramatik Set

Fiyat:
100,00 TL
33,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Tonguç Matematik Problematik Paragrafik Gramatik Set

Tonguç MAtematİK ProblematİK ParagrafİK GramatİK Set

Tonguç TYT MatematİK ProblematİK ParagrafİK Seti

Tonguç TYT MatematİK İlk 12 Konu Soru Bankası

Tonguç TYT Problematik

Tonguç Paragrafik

Tonguç TYT GramatİK

Matematiğin ilk 12 konusuhem problemler için hem de genel matematik için inanılmaz önemli. Eğer bu konular oturmazsa maalesef netlerimizi istediğimiz oranda yükseltemiyoruz. Bu konuları halletmek için matematik kitapları arasak da piyasadaki kitaplar maalesef builk 12 konuya ayrıca odaklanmıyor.

ProblematİK ; Eğer problemlerde başarılı olamazsak maalesef hedefler de çöpe gidebiliyor. İhtiyacımız olan şey: Önce problemleri konu konu taktiklerle öğrenmek, ardından da yeni nesil soruları seviyemize uygun kaynaklar sayesinde halletmek.

Bu yüzden ihtiyacımız olan şey, bu ilk 12 konuya odaklanıp önce burayı halletmek. İşte bu kitap tam da bunu amaçlıyor. Önce konuları adım adım, taktiklerle öğretiyor; ardındantemel,orta düzeyveyeni nesilsorularla konuları pekiştiriyor.

EğerTYTmatematik netlerin 5-15 net aralığında gidip geliyorsa veya matematik seviyen sıfır değilse, bu kitap tam da senin için. Hatta kitabı daha verimli ve planlı bir şekilde kullanabilmek için kitabın içindekiGri Koçplanlama videolarını izleyip soruları çözmeye başlayabilirsin.

Yıllardır çözülemeyen o büyük sorun:Paragrafçözerken odaklanamıyoruz. Bu yüzden de gerçek sınavda hem süreyi yetiştiremiyoruz hem de netlerimiz çok düşük geliyor. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için herkes bir şeyler önerdi. Günde 20 soru, günde 40 soru, her gün deneme vs vs. Ama insan 20 soruda bile sıkılıp odaklanamazken 40 soruluk denemede nasıl odaklanabilirdi?

İhtiyacımız olan şey önce ufak ve kaliteli denemeler, ardından daha büyük paragraf denemeleri. İşte tam da buradaParagrafik Türkiye?de bir ilki gerçekleştirdi ve4?lü 8?li 16?lı 32?li denemelerüretti.

Kitaba ilk aşamada sadece 4 soruluk 1 deneme ile başlıyoruz. 10 gün boyunca bu şekilde devam ediyoruz. Amaç ne? 4 soruluk denemelerde, tam odaklanabilmek, süre kontrolü yapmak ve en kötü ihtimalle %60 -70 başarı sağlamak. Eğer 4?lü denemelerde bu başarılırsa 8?li denemelere geçiyoruz. Çünkü ilk aşamada başaran beynimiz, sonrasında 8?li denemelere, ardından 16?lı denemelere rahatlıkla geçmek ve başarmak isteyecektir. En son aşamada ise sınavda 20 ? 22 civarı paragraf gelmesine rağmen biz 32?lik denemeleri çözmeni istiyoruz. Amaç: En uzun ve sayıca en fazla sorulu denemeyi halledersek gerçek sınavda bu işi çok daha kolay başarırız.


Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000XMJ2I
MarkaTonguç Yayınları
Stok DurumuVar
9786257894685
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.