Tonguç Akademi Tyt Sosyalik Seti

Fiyat:
87,00 TL
29,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Tonguç Akademi Tyt Sosyalik Seti
Merhaba değerli arkadaşım.
TYT?de sosyal derslerde başarıyı yakalamak istiyorsan bu set tam senlik. Bu setimizde sana üç kitaptan oluşuyor gibi görünen ama tam olarak öyle olmayan bir paket hazırladık. Bu sette seni üç kitap, dört ders ve iki dev poster bekliyor.
TYT KronolojİK ve TYT Coğraf-İK kitaplarında seni TYT tarih ve coğrafya konularının tamamının kısa hap bilgileri ve bu bilgilerin sorulduğu soru örnekleri bekliyor. Her biri bir adım olan bu hap bilgiler ve soru örnekleriyle TYT?de tarih ve coğrafya çantada keklik! Üstelik kitapların arasında seni bekleyen dev posterlerde TYT tarih ve coğrafya konularıyla ilgili görselleştirilmiş bilgiler bulacaksın. Bu posterleri göz önünde bir yere asarak her gün bilgi dağarcığını genişletip konuları etkili öğrenebilirsin.
TYT Felsef-İK-Din ise Türkiye?de bir ilk! Tek kapakta iki kitap. Bu kitabın bir tarafında TYT Felsef-İk diğer tarafında TYT Din kitabını bulabiliyorsun. Çalışmak istediğin dersin kitabına ulaşmak için kitabını ters çevirmen yeterli. TYT?de felsefe ve din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinde soru kaçırmamak için bu pratik kitap seni bekliyor.
Üç kitapta da çözemediğin soruların çözüm videolarına TATS uygulamanla karekodları okutarak ulaşabilirsin. Ayrıca, her kitabın başındaki Gri Koç planlama sayfalarıyla kitapları adım adım planlayarak bitirebilir, alacağın verimi en üst noktaya taşıyabilirsin.
Başarı seninle olsun!
Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:
TYT KronolojİK (Sayfa Sayısı: 240)
TYT Felsefik Din (Sayfa Sayısı: 192)
TYT CoğrafİK (Sayfa Sayısı: 224)
Türü: Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 3 Kitap toplam sayfa 656
Soru Sayısı: 2770
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000YFFZG
MarkaTonguç Yayınları
Stok DurumuVar
78625720866
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.