Tonguç Akademi Tyt Fen Seti

Fiyat:
78,00 TL
26,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Tonguç Akademi Tyt Fen Seti
Merhaba değerli arkadaşım.
Çalışmaya başlamadan önce plan yaparız. İyi bir plan, iyi bir çalışmanın; iyi çalışma üniversitenin anahtarıdır. Sana fizik, kimya ve biyoloji dersleri için çok iyi planlar sunan çok iyi kaynaklar hazırladık. Bununla da yetinmedik, bu kaynakları bir sette bir araya getirdik. TYT Fiz-İK, TYT Kimyat-İK ve TYT Biyoloj-İK kitapları senin için TYT Fen-İK setinde bir araya geldi.
Setteki kitaplarda senin için hazırlanmış bitirme programları bulacaksın. Bu programlar sayesinde planlı bir şekilde kitapları bitirebilmenin yollarını keşfedeceksin. Ancak elbette kitaplar bu programlardan ibaret değil. Fizik, kimya ve biyoloji konularını ve soru çözme tekniklerini öğrenmeyi en kolay formuna getiren küçük adımlara bölünmüş. Bu adımları teker teker takip ederek fizik, kimya ve biyolojiden TYT?de çıkabilecek bütün konu ve soru tiplerini etkili şekilde öğrenebilirsin. Çözemediğin soruları da dert etme. TATS uygulamasıyla testlerin üzerindeki karekodları okutarak çözüm videolarına erişebilirsin.
TYT Fen-İK setiyle TYT fizik, kimya ve biyoloji sorularını çözmeyi etkili şekilde öğrenebilir, istediğin üniversitenin kapılarını aralayabilirsin.
Başarı seninle olsun!
Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:
TYT FizİK (Sayfa Sayısı: 216)
TYT KimyatİK (Sayfa Sayısı: 200)
TYT BiyolojİK (Sayfa Sayısı:192)
Türü: Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 3 Kitap toplam sayfa 608
Soru Sayısı: 2478
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000YFFZE
MarkaTonguç Yayınları
Stok DurumuVar
78625720868
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.