Tonguç Akademi - Ayt Tyt Paragraf Denemeleri Seti - 2 Kitap

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Tonguç Akademi - Ayt Tyt Paragraf Denemeleri Seti - 2 Kitap

Yıllardır çözülemeyen o büyük sorun:Paragrafçözerken odaklanamıyoruz. Bu yüzden de gerçek sınavda hem süreyi yetiştiremiyoruz hem de netlerimiz çok düşük geliyor. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için herkes bir şeyler önerdi. Günde 20 soru, günde 40 soru, her gün deneme vs vs. Ama insan 20 soruda bile sıkılıp odaklanamazken 40 soruluk denemede nasıl odaklanabilirdi?

İhtiyacımız olan şey önce ufak ve kaliteli denemeler, ardından daha büyük paragraf denemeleri. İşte tam da buradaParagrafik Türkiye?de bir ilki gerçekleştirdi ve4?lü 8?li 16?lı 32?li denemelerüretti.

Türü:Deneme

Sayfa Sayısı:272

Soru Sayısı:600

İhtiyacımız olan paragraflar üzerine çok kaliteli stratejiler geliştirmek ve süremizi çok iyi şekilde yönetmek. Tam da bu noktada ParagrafikS 22?li paragraf denemeleri ile bize süre yönetimini sağlattırıyor. Hatta önceki yıllarda deneyimledik ve gördük ki bu kitaptaki denemelerde bile süreyi yönetebilirsen, sınav anındaki denemelerden hiç korkmazsın. Çünkü sorular uzun ve çok kaliteli. Bugüne kadar on binlerce öğrenciye fayda sağlayanParagrafikS?i her gün 1 deneme çözerek 1 ayda verimli şekilde bitirebilirsin.

Türü:Deneme

Sayfa Sayısı:280

Soru Sayısı:660

Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000XVV24
MarkaTonguç Yayınları
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
786257894326x2Se
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.