Tonguç Akademi 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti

Fiyat:
49,00 TL
Sınırlı Sayıda
Tonguç Akademi 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti

Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde,7. sınıf derslerin yenilenen2020 - 2021 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular veyeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın sorularınTATSuygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabınTEPS(Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlükYoğun-Orta-Rahat programlarile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

7.Sınıf Sözel Zoru Bankası sayfa sayısı 232

7.Sınıf Sayısal Zoru Bankası sayfa sayısı 248

Türü:Soru Bankası

Sayfa Sayısı:2 Kitap toplam 480 sayfa

Soru Sayısı:1560

Diğer Özellikler
Stok KoduHBV0000097FBT
MarkaTonguç Yayınları
Stok DurumuVar
78625720833
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.