Tabu XL

Fiyat:
320,00 TL
106,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Tabu XL

Özellikle genç yaş grubunun vazgeçilmez oyunlarından biri olan tabu, dostlarınızla geçireceğiniz kahkaha dolu saatlerin başrolünde olmayı başarıyor. Yılbaşı, bayram veya tatil gibi sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz zamanlarda keyifli saatler vadediyor. Bir kelimeyi yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatma esasına dayanarak zihni, hafızayı ve dikkati canlı tutmayı amaçlayan Hasbro Tabu XL, geliştirilmiş oyun içeriğinde sizi mor bir kukla ve yeni kurallar ile karşılıyor.

Aşama Aşama Oynanan Oyun

Herkesin istediği takımda yer aldığı iki ayrı grup ile başlanan oyunda aşamalar ve zorluk dereceleri katlanarak artıyor.

Her bir oyun için anlatılacak kelimelerin ayrıldığı A, B, C, D bölümleri ile oyun sürekli kendini yenilemiş oluyor. Oyun alanında ilerledikçe 15 kelime kullanılarak anlatılan bölüm ile artan baskıya karşı koyma gücünüz sınanıyor. Çizerek anlatılan bölümde anlatmanız gereken kelimeyi çizerek anlatmaya başlıyorsunuz. Hafıza bölümünde iki ipucu kullanarak anlatıyorsunuz. Kukla kullanarak anlattığınız bölümde kuklayı sessiz sinema oynatır gibi kullanıyorsunuz.

Tabu XL Zorluk Derecesini Artırıyor

Klasik tabu ile başladığınız oyunda, oyun alanı üzerinde piyonlarınızla geldiğiniz hanelerin rengine göre değişik şekillerde oynamaya devam ediyorsunuz. Anlattığınız veya size anlatılan ve takım olarak bildiğiniz her bir kelime için oyun alanında bir hane ilerliyorsunuz. Bu kelimeleri hafızanızda tutmanız veilerleyen bölümlerde lazım olacağını unutmamanız gerekiyor.Tabu kelimeleri kullanırsanız karşı takım düdüğü çalarak uyarı veriyor. Ayrıca karşı takımın gözünün sürekli kum saatinde olduğunu unutmayın!

Geleneksel Oyunların Üreticisi: Hasbro

1923 yılında kurulan şirket, dünyayı büyükler ve çocuklar için daha eğlenceli bir yer haline getirmeyi amaçlıyor. Hasbro, oyun oynamayı seven kişilerin ve ebeveynlerinçok yakından bildiği bir marka.Masaüstü oyunlardan dijital oyunlara; açık havaoyunlarındanyapımcılığını üstlendiğitelevizyon dizileri ve sinema filmlerine kadar birçok alanda çocuklara ve kendini çocuk hisseden herkese ulaşıyor.

Tabu XL?da tam 4 farklı anlatım şekli var.

Klasik oyunun yanı sıra çizerek, Tabu kuklasıyla anlatarak ve en fazla 15 kelime kullanarak oynayacağınız Tabu XL ile oyun partileri çok eğlenceli geçecek.

Kutu içeriği:

-252 kart

-2 piyon

-Tabu kuklası

-Oyun alanı

-Kum saati

-Çizim defteri

-Oyun kılavuzu

- Önerilen Yaş: 12 yaş ve üzeri

-Oyuncu sayısı:4 veya daha fazla

-Paket ölçüsü:9 x 27 x 27 cm

Diğer Özellikler
Stok KoduOYUNATKN4199
MarkaHasbro Gaming
Stok DurumuVar
501099416494
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.