Star Okul Satranç Takımı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Star Okul Satranç Takımı

Satranç hem çocuklara hem gençlere hem de yetişkinlere hitap ediyor. Hem eğlenceli hem de verimli zaman geçirmenizi sağlıyor. 6-7 yaşlarından itibaren bütün çocukların zaman geçirebileceği faydalı bir aktivite olarak evlerde ve okullardaki yerini alıyor.

Becerileri Geliştiriyor

Satranç oyununun zihin gelişimine birçok katkısı bulunuyor, oyunculara planlı hareket etmenin önemini öğretiyor. Kişilik gelişimini pozitif yönde etkiliyor. Süratli ve doğru düşünmeye yardımcı oluyor, olaylara farklı bakış açısı ile bakabilme yeteneği kazandırıyor. Özgüvene katkı sağlıyor ve gelişmesine yardımcı oluyor. Başarısızlık durumunda yılmadan çabalamanın gerekliliğini öğretiyor. En az iki kişi ile oynandığı için sosyal ilişkilerin iyileşmesinde rol oynuyor.

Kaliteli Hizmet Sunuyor

Ürün 45 x 45 cm uzunluğu ve 2 mm yükseklik ile kullanıcısı ile buluşuyor. Ürünün yirmi dört ay garanti süresi bulunuyor. Paket içerisinde 64 kareden oluşan satranç zemini ve her iki oyuncu için farklı renkte; bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyonu olmak üzere toplam 32 tane taş bulunuyor.

Oyun Başlıyor

Oyuna başlamadan önce taşlar kuralına uygun bir biçimde diziliyor. Taşları dizerken her iki oyuncunun da sağına beyaz karenin gelmesine dikkat ediliyor. Oyunun amacı rakibin şahını almak oluyor. Oyunda her taşın işlevi birbirinden farklı oluyor. Oyuncuların taşları diğer taşların olduğu karelerden geçemiyor. Yalnızca atlar taşların üzerinden atlayabiliyor. Rakiplerden birinin taşı diğer oyuncunun taşının üzerine yerleşirse, rakibin taşı oyun dışı kalıyor. Rakibin bu hamleden kaçınması içintehlike altındaki taşınızı koruyabilecek diğer bir taşı hazır pozisyonda bekletmeniz gerekiyor.

Eğlenceli ve Eğitici: Star Oyun

Star Oyun Aletleri, Türkiye?nin en büyük oyun aletleri üreticisi olarak ve bir dünya markası olarak hizmet sunuyor. Satranç, okey takımı, oyun kağıdı, yapboz gibi gruplar başta olmak üzere 400 çeşit oyun seti üreterek başarısını ispatlamaya devam ediyor.


En : 45 cm

Uzunluk : 45 cm

Yükseklik : 2 mm
Diğer Özellikler
Stok KoduOYUNSTAR1050019
MarkaStar Oyun Aletleri
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
69405105001
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.