Okyanus TYT 40 Seansta Matematik

Fiyat:
68,00 TL
22,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Okyanus TYT 40 Seansta Matematik

Murat Nizamoğlu ve Yavuz Ozan tarafından kaleme alınan Okyanus TYT 40 Seansta Matematik kitabı, 2017 yılında basıldı. 416 sayfadan oluşan Okyanus TYT 40 Seansta Matematik kitabı YKS ve TEOF kitapları ile tanınan Okyanus Yayıncılık tarafından basıldı ve yayımlandı. Sınava hazırlık kitapları arasında kolay anlatımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken kitap, ders anlatım ve sınava hazırlık kitapları kategorisi altında öğrenciler ile buluştu. Bu alanda oldukça tecrübeli olan Okyanus yayımcılık tarafından basılan ders anlatım kitabı, video destekli çözümleri sayesinde benzeri yayınlarına göre çok daha etkili bir öğrenim avantajı sunuyor.

Okyanus TYT 40 Seansta Matematik Sayesinde Matematik Artık Çok Kolay

Emsallerine göre çok daha planlı ve etkili bir anlatım diline sahip olan ders anlatım kitabı, öğrencilerin zorlandığı derslerden biri olan Matematik konularının basit bir şekilde anlatıyor. Öğrenciler için test teknikleri geliştiren ve bu sayede adım adım anlatım yolu ile ilerleyen kitap, öğrencilerin başarılarını çok daha üst seviyelere taşımalarına yardımcı oluyor. Her biri 10 sayfa olan seanslar sunan kitap özgün sistemi, öğrenci odaklı kolay anlaşılır anlatım dili ile dikkat çekiyor. Müfredata uygun olarak hazırlanan Okyanus TYT 40 Seansta Matematik kitabı, başlangıç düzeyinde olan öğrencilerin anlayabileceği şekilde hazırlandı. Matematik ve geometri konularını ve sorularını içeren ders anlatım kitabı, mikro konu testleri ve strateji testleri ile öğrencilerin test çözme hızlarını geliştirmelerini sağlıyor. Herhangi bir yerden yardım almadan kendi kendine matematik ve geometri öğrenmek isteyen insanlar için ideal bir seçim olan Okyanus TYT 40 Seansta Matematik kitabı, öğrencileri adım adım başarıya ulaştırmayı hedefliyor.

Murat Nizamoğlu ve Yavuz Ozan

Ders anlatım kitaplarıyla tanınan Murat Nizamoğlu ve Yavuz Ozan, kolay ve basit anlatımlı ders kitapları hazırlayan yazarlarımız arasında bulunuyorlar.


Okyanus 40 Seansta Kolay TYT Matematik, Murat Nizamoğlu ve Yavuz Ozan tarafından kaleme alınmıştır. Sınava hazırlık kitapları arasında farklı konsepti ile dikkat çeken eser, 2017 yılında YKS ve TEOF kitapları ile tanınan Okyanus Yayıncılık tarafından basılmıştır. Kitap 416 sayfadan oluşur. Video destekli çözümleri sayesinde muadillerine göre daha etkili bir öğrenme yöntemi vadeder.

Soruların Tümü Video Çözümlü

Test tekniklerini geliştiren ve sınav odaklı çözümler sunan kitap, tümü özel teknikli video çözümleri bulunduran sorularla öğrencilere hız kazandırmayı hedefler. 40 seans serisinin bir parçası olan kitap matematik ve geometri sorularını içerir ve 1. oturum basamağını oluşturur. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı için, müfredata uygun hazırlanan kitap, başlangıç düzeyindeki öğrencilerin dahi rahatlıkla anlayabileceği düzeyde yazılmıştır. Öğrencileri adım adım başarı zirvesine taşıyacak olan matematik kitabı, YGS'de %70 başarı hedefleyen 40 Seans Matematik, Geometri ve Fizik serisinin temel parçasıdır. Kitapta yer alan soruların akıllı tahtada çözülen hallerine akilliogretim.com adresinden ulaşılabilir. Yalnız bir kitap değil aynı zamanda çözüm öğreten bir öğretmen olan eser, özgün sistemi ve öğrenci merkezli anlaşılır dili ile başarıya giden yolda ilk adımlarınızı atmanızı sağlar. Kitap, tüm puan türlerinde sınava girecek öğrenciler için uygundur. Konuları sorular üzerinden öğretir. Kendi kendine matematik öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Mikro konu testleri ve strateji testleri ile test hızınızı artırır. Her biri 10 sayfa olan seanslar sunarak konuları detaylı bir biçimde ele alır.

Murat Nizamoğlu ve Yavuz Ozan YKS Yardımcılarınız 

Murat Nizamoğlu ve Yavuz Ozan, YKS sonuçlarında sıfıra yakın ve sıfır net yapan öğrencilerin talebi ile hazırladıkları kolay ve öğretici matematik soruları ile tanınır. İlk kitapları 40 Seansta Kolay TYT'dir. 


 


Okyanus Yayınları YKS 1. Oturum TYT 40 Seansta Kolay Matematik Soru Bankası

Matematik ve Geometri Soru Bankası

Sadece 40 seansta YKS 1. Oturum TYT?ye hazırlanma.

Diğer Özellikler
Stok KoduHBV000008PZDM
MarkaOkyanus Yayınları
Stok DurumuVar
9786059565905
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.