Evrensel Tyt Tüm Dersler Konu Özetli Çözümlü Soru Bankası 1. Oturum Yeni

Fiyat:
60,00 TL
20,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Evrensel Tyt Tüm Dersler Konu Özetli Çözümlü Soru Bankası 1. Oturum Yeni

Evrensel Tyt Tüm Dersler Konu Özetli Çözümlü Soru Bankası 1. Oturum için uygun olan içeriği ve yeni müfredata uygun olmasıyla adayların yardımına koşuyor. 2018 yılında yayınlanan kitap 659 sayfalık uzunluğu sayesinde çok geniş bir bilgi birikimi edinmeye aracı oluyor. Video çözümlü olarak hazırlanan kitaptaki soruların çözümü için videolardan da yararlanılabiliyor. Yeni nesil sorular içeren eserle beraber farklı soru tiplerini öğrenmek ve sınavda tüm sorulara karşı hazırlıklı olmak mümkün hale geliyor.

ÖSYM Tarzına Uygun Sorular

Uzman öğretmenlerin ÖSYM'nin soru tiplerini analiz ederek hazırladığı sorular aracılığıyla gerçek sınavın en ciddi provası bu kitap ile yapılabiliyor. Güncelliğini koruyan soruları ve birbirini tekrar etmeyen soru tipleriyle fark yaratan Evrensel Yayınları soru bankasının tüm dersleri içeren yapısı sayesinde farklı derslere aynı kitap üzerinden hazırlanılabiliyor. Konu özetlerini içeren bu pratik kitap sayesinde soruları çözmeye başlamadan önce o konu hakkında kısa bir tekrar yapılabiliyor. Hafızayı geliştiren ve bilgileri taze tutan bu yöntemle beraber daha etkili bir hazırlık sürecine giriliyor. Yazım hatası içermeyen kaliteli baskısıyla beğeni toplayan kitap aynı zamanda sade anlatım dili ve püf noktalara dikkat çeken konu başlıklarıyla adayların takdirini kazanıyor.

Geleceğe Emin Adımlarla Hazırlık

Evrensel Yayınları'nın eğitimci isimlerden oluşan yazar komisyonu tarafından hazırlananTyt Tüm Dersler Konu Özetli Çözümlü Soru Bankası ile geleceğe stresten uzak bir şekilde, emin adımlarla hazırlanmanın önü açılıyor.Tüm konulara hâkim olmayı sağlayan kapsayıcı yapısıyla adaylardan tam not alan kitap seviye tespiti yapmayı kolaylaştıran yüksek soru kalitesiyle beğeni topluyor. Yeterli başarının elde edilemediği derslerde ve konularda hangi noktalarda eksiklere sahip olunduğu kolayca anlaşılabiliyor. Sadece doğru cevabı değil, diğer şıkların neden yanlış olduğunu da gösteren eser ile akıllarda şüphe kalmadan sağlıklı bir öğrenme sürecine dâhil olunuyor.Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000E6X6I
MarkaEvrensel İletişim Yayınları
Stok DurumuVar
78605211089
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.