Delta 105 Çelik Pens Zımba Makinesi (24/6-24/8 Zımba Teli)

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Delta 105 Çelik Pens Zımba Makinesi (24/6-24/8 Zımba Teli)

Çalışma ortamınızdakinotlar, kağıtlar çoğalıp biriktiğinde bir arada tutmak zorlaşır ve en önemlisi dağınık bir ortam oluşur. Zımbalama yöntemiyle bu dağınık notlarınızı, kağıtlarınızı düzene sokabilirsiniz.Zımba, önemli dosya ve dokümanları arşivlerken, kağıtları bir arada tutmanıza yardımcı olur. Bu nedenle kullanacağınız zımba makinesi ve zımba tellerinin de kaliteli ve dayanıklı olması gerekir.

Ofislerimizde ve ya evlerimizde evraklarımızı bir arada tutmamızı sağlayan zımba makineleri ve telleri sayesinde uzun yıllar bizler için önemli olan belgelerimizi koruyabiliyoruz. Özellikle de firmalar için çok önemli olan bu durum için en etkili yöntem ve makine zımba makinesidir. Kullanımı da oldukça basit olan bu makine ile bizler için önemli olan belgeleri saklayabiliriz.

Ofislerde ya da evlerimizde kırtasiye malzemeleri kullanırız. Bu malzemeler arasında olan zımba piyasada çeşitli boyutlarda ve çeşitli kalitelerde bulunabiliyor. Zımba boyutları kullanacağımız evrakların çokluğuna göre değişiyor. Genellikle resmi kurumlarda büyük boy zımba makineleri kullanılırken evlerde ya da ufak ofislerde daha ufak boylar tercih ediliyor. Kullanımı ise çok basittir. Zımba telini makineyi açarak yerleştiriyoruz. Uygulayacağımız evrakların istediğimiz bir tarafından zımbalıyoruz. Günümüzde çok sık kullanılan bu makineler için belirli bir kalite standardı var. Bu kaliteli makineler sayesinde istediğimiz verimi alabiliyoruz. Kaliteli bir zımba makinesi uzun yıllar kullanılabilir. Zımba teli de aynı şekilde ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun dönem kullanılabiliyor.

30-35 sayfa birden delme kapasitesiyle dokümanlarınızı pratik ve zahmetsiz bir şekilde sınıflandırmanıza yardımcı olur.

Kaliteli malzemeden üretilmiş bu ürün uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar.

Evraklarınızı daha uzun sürede bir arada tutabilmek ve uygulama sırasında sorun yaşamamak adınazımba makinenize uygun zımba teli kullanmanızı öneririz.

Ürün Özellikleri

<!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Kaliteli malzeme

<!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Paslanmaz çelik

<!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Ağırlığı 370 gr

<!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Kapasitesi 30-35 sayfa

<!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->24/6 - 26/6 zımba telleriyle uyumludur

Diğer Özellikler
Stok KoduOFISDELTA105
MarkaDede
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
69006010500
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.