Casio Hesap Makinesi Masaüstü Dj-120D Plus 12 Hane

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Casio Hesap Makinesi Masaüstü Dj-120D Plus 12 Hane

Casio Hesap Makinesi Masaüstü Dj-120D Plus 12 Hane, işlevsel özellikleri ile hem evde hem de iş yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle, yeniden kontrol işlevi ve 300 adım kontrolü gibi gelişmiş fonksiyonlariş yeri sahipleri için ideal bir kullanım deneyimi sunar. Gün içinde hesap makinesini yoğun şekilde kullananlar için tasarlanmış olan 12 haneli masaüstü model, geniş bir ekrana ve kompakt bir dizayna sahiptir.

İşlevsel Bir Kullanım Deneyimi

Güneş ışığının yeterli seviyede olduğu ortamlarda güneş enerjisi eşliğinde çalışan cihaz, ışık yetersizse pilden faydalanarak çalışmaya devam eder. Geniş ekranıyla göz dolduran 12 haneli Casio masaüstü hesap makinesi modeli ile kullanıcılar verileri rahat bir şekilde okuyabilir. Yapılmakta olan toplama, çıkarma, bölme ve çarpma işlemine ait semboller ekranda eş zamanlı olarak görülebilir. 300 adım kontrolü fonksiyonu, önceki hesaplama adımlarını pratik bir şekilde görüntüleyebilmenizi sağlar. Kullanıcı, ?Go To? tuşunu kullanarak belirli bir hesaplama adımına doğrudan ulaşabilir. GT (genel toplam) tuşu ise farklı hesaplamalara ait sonuçların otomatik toplamını verir. Yeniden kontrol özelliği sayesinde, hesaplamalarda yer alan hatalar kullanıcılara sesli uyarılar ile bildirilir. Kontrol için yapılan ikinci hesaplamada yanlış bir tuşa basıldığında da sesli bir uyarı devreye girer.

Gelişmiş Teknik Özellikler

Hesap Makinesi Tipi: Masaüstü Basamak Sayısı: 12 Boyutlar (G x D x Y) : 192 × 144 × 34,6 mm Ağırlık: 205 g Yerelleştirilmiş Sayı Görüntüleme: Var

Elektronik Alanında Öncü Marka: Casio

MerkeziJaponya'da yer alan Casio, ticaret elektroniği ve tüketici elektroniği üretimi yapan çok uluslu bir şirkettir. Dünya çapında bilinirliğe sahip olan deneyimli marka; hesap makineleri, dijital saatleri, elektronik müzik aletleri, ses ekipmanları ve dijital kameraları ile tanınır.Yeni nesil hesaplama yöntemi olan ?Aritmetik Mantık? hesaplama yönetimi kullanmaktadır. Böylece yüzde, oran, iskonto, indirim, kar, satış fiyatı hesaplamalarını çok daha kısa ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağı aşağıdaki dökümanda anlatılmaktadır.

CASIO DJ-120D PLUS İŞLEM KONT-MASA TİPİ 12 HANE

SİYAH, 150 ADIM İŞLEM KONTR, YUVARLAMA, MU, KAREKÖK, GT, yüzde , +--, PİL-GÜNEŞ ENR, 35x123,5x165,5 mm
Diğer Özellikler
Stok KoduOFISTKNKCASIODJ120
MarkaCasio
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4549526600494
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.