Antrenmanlarla Geometri 1. Kitap - Ahmet Karakoç

Fiyat:
65,00 TL
21,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Antrenmanlarla Geometri 1. Kitap - Ahmet Karakoç

Antrenman Yayınları tarafından yayımlanan iki kitaplık serinin ilk bölümü olan Antrenmanlarla Geometri 1, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilere ve geometri alanında kendini geliştirmek isteyenlere, geometriyi en temelden anlayabilme fırsatı sunuyor.

Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin,en fazla zorlandığı derslerden biri olan geometri, aslında sınavdaki rekabette fark yaratacak bir derstir. Üniversiteye giriş sınavlarında çözülen her geometri sorusu, sizi birçok adayın önüne geçirebilir.Bu nedenle, geometriden çok sayıda soru görmek vesoru türlerine hazır olmaksize büyük avantaj sağlar.

Üniversiteye hazırlıkta kaynak kitap

Antrenmanlarla Geometri 1 kitabı, dersi olabilecek en basit seviyede anlatır ve sağlam bir geometri temeli oluşturmanıza yardım eder.Kitabın içeriği, öğrencilerin bir konuyu anlamadan geçmelerine engel olacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı soru tiplerini gösteren oldukça bol miktarda testin yanında,çözümlü sorular da geometri öğrenmeyikolaylaştırır. Böylece hem bilgi ve yeteneklerinizi ölçerhem de tam öğrenemediğiniz konuları tamamlarsınız. Doğal olarak sınav başarınız da bu performansınızlaorantılı olarak artar.

Açı bilgisi konusuyla başlayıp üçgenlere geçiş yapan kitap; üçgende açılar, dik üçgen, ikizkenar üçgen, eşkenar üçgen, üçgende alan, üçgende açıortay, üçgende kenarortay, üçgende benzerlik, üçgende açı - kenar bağıntıları konularını da kapsar. Antrenmanlarla Geometri 1 kitabı,alanı gereği geometri sorusu çözmesi gereken gençlere büyük destek veriyor ve onlarıüniversite hayâllerine bir adım daha yaklaştırıyor.

Yazarlar hakkında

Kitap, Halil İbrahim Küçükkaya ve Ahmet Karakoç tarafından hazırlandı. Alanında uzman olan Küçükkaya ve Karakoç, Antrenmanlarla Matematik ve Antrenmanlarla Geometri serilerinin yanı sıra bireysel olarak da çok sayıda soru bankasına ve konu anlatımlı kitabaimza attı. İki isim, öğrencilerinmatematik ve geometri derslerinde başarılı olabilmeleri için kaynak kitaplar yazmaya devam ediyorlar.


Antrenman Yayınları Geometri - Birinci Kitap
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV000002XA7G
MarkaAntrenmanlar
Stok DurumuVar
78605666904
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.